KODULEHE TEGEMINE

Valmistame igalt nutiseadmelt kergesti kasutatavaid kodulehti, mis on turundaja pilgu läbi loodud ja pakuvad kiiret tasuvust.

Kaasaegse kodulehe tegemine arvestab inimeste kasutusmugavuse, harjumuste ja kodulehe külastamisel kasutatavate seadmetega.

Kaasaegsed kodulehed on nii otsingumootorisõbralikud, eesmärgiga muuta ettevõtte pakutu kergesti leitavaks otsingumootorites otsijatele, kui ka nutiseadmete sõbralikud, ehk reageeriva veebidisainiga, mis on kaasaegseim veebidisaini tehnika, mis pakub suuremat kodulehe kasutusmugavust igalt nutiseadmelt. Samuti tuleb kasuks ühendada koduleht sotsiaalmeediakanalitega, seega kodulehel avaldatud postitused jõuavad sotsiaalmeedia kanalitesse ja sotsiaalmeedia postitused avalduvad kodulehel.


Kodulehe tegemine Wordpressile

Valmistame kodulehti Wordpressile, mis on enim kasutatavaim ja kaasaegseim sisuhaldustarkvara, mis omab konkureerivate tarkvarade ees mitmeid eeliseid. Nimelt wordpressile valmistatud kodulehele sisutekste ja pilte on kerge muuta ja lisada. Kodulehe halduspaneeli loome võimalikult kompaktse, eemaldades kodulehe arendamise funktsioonid tavakasutajatel. Kodulehe kasutajaid saame luua piiramatult ja anda neile erinevad õigused. Loome wordpress kodulehti vastavalt standarditele, seega jääb võimalus kodulehte uuendada ja kuluefektiivselt edasi arendada.

  • Kerge sisu hallata
  • Lihtne halduspaneel
  • Piiramatult kasutajaid
  • Kuluefektiivne edasiarendus
 


MEIEGA VÕIDATE ROHKEM

Kodulehed on turvalisemad

Tõstame Wordpressile ehitatud kodulehe turvalisust. Turvaline koduleht sisaldab viirusetõrjet, automaatset kodulehe tagavaraversioonide tegemist iga nädal. Kasutajakontode paroolide äraarvamise katsete tõkestust, spetsiaalset halduspaneelile sisselogimise aadressi.

Tasuta SSL veebimajutus

Iga loodud kodulehega on kaasas 12 kuud kvaliteetset ja turvalist SSL sertifikaadiga veebimajutust meie koostööpartneri juures.

Wordpress kodulehe valmistamine – vastavalt standarditele

Valmistame Wordpress kodulehti vastavalt standarditele, seega on võimalik Wordpressi, tugiraamistiku ja lisafunktsioonide faile hiljem uuendada ilma lisaprobleemideta. Uuendused tagavad kodulehe sujuva töövõime ning turvalisuse ka aastate pärast.

Tasuta statistikaprogramm

Kodulehele lisame ja seadistame tööle parima statistikaprogrammi - Google Analytics. Täpne kodulehe statistika aitab tõsta internetiturunduse investeeringutasuvust.


Atraktiivne ja kasutajasõbralik kodulehe disain

Loome nii klassikalise,- kui ka modernse ülesehitusega atraktiivset veebidisaini. Klassikalise disainiga kodulehel on rohkem infot koos ja kohe nähtaval, seega läheb vaja vähem nn kerida. Samas modernset disaini saab kirjeldada kui ruumikamat, avarama graafikaga, seega ka rohkem kerimist nõudva veebidisainina. Mõlemal juhul valmistame kasutaja,- ja nutiseadme sõbraliku kodulehe, mis on loodud eesmärke täitma.

  • Klassikaline ja moderne kodulehe disain
  • Mugav kasutada igalt nutiseadmelt
  • Kasutajasõbralik ülesehitus
  • Loodud eesmärke täitma
 

Saada kohustustevaba lihtne päring siit ja võtame teiega ise ühendust.