Kodulehe statistika

Kodulehe statistika raportid. Olete alati kursis milline reklaam enim kliente toob

Kodulehele lisame statistikaprogrammi tasuta


Veebilahendustele lisame külge Google Analytics veebistatistika programmi tasuta. Statistika annab Teile täieliku ülevaate nii kodulehe külastavuse arvust, demograafiast, kustkohast on tuldud, millist lehekülge on vaadatud jpm. Kui Teil on soov, saame veebistatistika raporte saata vastavalt soovitud aja tagant.

Automaatsed kodulehe statistika aruanded annavad teile mugava, kiire ja täielik ülevaade Teie veebilahenduse toimimisest ja olukorrast. Ja võimaldab reaalsele infole baseerudes teha tulevikus reklaamide ja turunduse osas õigemaid ning täpsemaid otsuseid. Ehk milline reklaamkanal ületab teisi. Miskaudu kõige rohkem külastusi tuleb. Millistel lehekülgedel on suurim lahkumisarv. Mida teevad külastajad edasi, peale kodulehe külastamist. Ja palju muud kasulikku informatsiooni.


Kodulehe statistika aitab säästa raha


Kodulehe statistika aitab hoida kokku reklaamiraha. Samas annab vajaliku info selle kohta, millele paigutada rohkem rõhku ja finantse, mis kanal aitab rohkem kliente tuua. Seega aitab tõsta investeeringutasuvust ja pakkuda suuremat tulu.

Koostöö meiega on lihtne. Võtke ühendust ja räägime lähemalt sellest, mida soovite, et koduleht Teie jaoks teeks. Milliseid eesmärke täidaks. Seejärel pakume välja lahendused ja kogemused ning viime Teid soovitud eesmärkideni.


Soovid kodulehe valmistamise kohta lisainfot või saada oma hinnapäring.